Nigel van der Linde

    Bedrijf: Van der Linde Capital B.V. Functie: Manager Vastgoed Adres: Onder de Linden 1 Postcode: 7411 SK Plaats: Deventer Mobiel: Telefoon: 0575 – 522482 Email: n.vanderlinde@vanderlindegroep.com Website: www.archlinde.com

read more

Mark Dijkhuis

  Bedrijf: Schröder Vastgoed Functie: Vastgoedadviseur Adres: Twentepoort west 10-12 Postcode: 7609 RD Plaats: Almelo Mobiel: Telefoon: 0546-581414 Email: mark.dijkhuis@schrodergroep.nl Website: www.schrodervastgoed.nl

read more

Erik Nijhoff

  Bedrijf: Spoor Hoekman advocaten Functie: Advocaat Adres: Postbus 837 Postcode: 7600 AV Plaats: Almelo Mobiel: Telefoon: 0546-543520 Email: e.nijhoff@spoorhoekman.nl Website: www.spoorhoekman.nl

read more

Algemene ledenvergadering en borrel 15 januari 2014

Op 15 januari 2014 hebben we een Algemene Ledenvergadering en borrel met stamppotbuffet georganiseerd bij ’t Oale Roadhoes in Tubbergen. Het was een geslaagde bijeenkomst met een goede opkomst, waar we ook een aantal nieuwe leden hebben mogen verwelkomen. De plannen voor het nieuwe jaar zijn met de JOO leden doorgesproken. De datum voor...

read more

Laurens Vermeulen

  Bedrijf: KienhuisHoving advocaten en notarissen Functie: Advocaat Adres: Pantheon 2 Postcode: 7500 AC Plaats: Enschede Mobiel: Telefoon: 053 4804205 Email: l.vermeulen@kienhuishoving.nl Website: www.kienhuishoving.nl

read more

Yves Gilbers

Bedrijf: Yfinance Functie: Erkend hypothecair planner Adres: Demmersweg 3-13 Postcode: 7556 BN Plaats: Hengelo Telefoon: 074 – 2594775 Email: info@yfinance.nl Website: www.yfinance.nl

read more

Niels Verveda

Bedrijf: Nijhuis Bouw B.V. Functie: Projectontwikkelaar Adres: Postbus 241 Postcode: 7460 AE Plaats: Rijssen Telefoon: 0548 – 53 5445 Email: n.verveda@nijhuis.nl Website: www.nijhuis.nl

read more

Tom Linneman

Bedrijf: Linneman Bouw en Advies Functie: Adviseur, eigenaar Adres: De Groaf 5 Postcode: 7678 DE Plaats: Geesteren (ov) Telefoon: 06-17090739 Email: tom@linneman.info Website: www.linneman.info

read more

Sander Bloem

Bedrijf: Bloem Vastgoed Functie: Taxateur Adres: Begoniastraat 105 Postcode: 7514 ZS Plaats: Enschede Mobiel: 06-22 81 55 56 Telefoon: – Email: Sander@BloemVastgoed.nl Website: www.BloemVastgoed.nl

read more

Ramon Saksens

Bedrijf: ING Real Estate Functie: Adres: Postcode: Plaats: Arnhem Email: ramon.saksens@ing.nl Website: www.ing.nl

read more