Yves Gilbers

Bedrijf: Yfinance Functie: Erkend hypothecair planner Adres: Demmersweg 3-13 Postcode: 7556 BN Plaats: Hengelo Telefoon: 074 – 2594775 Email: info@yfinance.nl Website: www.yfinance.nl

read more

Wout Haasjes

Bedrijf: Nijhuis Bouw B.V. Functie: Projectontwikkelaar Adres: Postbus 241 Postcode: 7460 AE Plaats: Rijssen Telefoon: 0548 – 53 5445 Email: w.haasjes@nijhuis.nl Website: www.nijhuis.nl

read more

Tom Linneman

Bedrijf: Linneman Bouw en Advies Functie: Adviseur, eigenaar Adres: De Groaf 5 Postcode: 7678 DE Plaats: Geesteren (ov) Telefoon: 06-17090739 Email: tom@linneman.info Website: www.linneman.info

read more

Sander Bloem

Bedrijf: Bloem Vastgoed Functie: Taxateur Adres: Begoniastraat 105 Postcode: 7514 ZS Plaats: Enschede Mobiel: 06-22 81 55 56 Telefoon: – Email: Sander@BloemVastgoed.nl Website: www.BloemVastgoed.nl

read more

Ramon Saksens

Bedrijf: ING Real Estate Functie: Adres: Postcode: Plaats: Arnhem Email: ramon.saksens@ing.nl Website: www.ing.nl

read more

Ragnar Hoek

Bedrijf:  Bemog Projectontwikkeling B.V. Functie:  Projectontwikkelaar Adres:  Menno van Coehoornsingel 16 Postcode:  8011 XA Plaats:  Zwolle Email:  rehoek@bemog.nl Website:  www.bemog.nl

read more

Matthijs Hettema

Bedrijf: BouwMeester Huisvestingadviseurs Functie: Architect Adres: Molenstraat 122 Postcode: 7620 AD Plaats: Borne Telefoon: Email:  m.hettema@bmadviseurs.nl Website:  www.bmadviseurs.nl

read more

Lars Bekhuis

Bedrijf: Voortman Steel Group Functie: Sales Manager Adres: Postbus 83 Postcode: 7460 AB Plaats: Rijssen Telefoon: 0548 – 539016 Email: l.bekhuis@vsc.nl Website: www.voortmansteelgroup.com

read more

Marthijn Weijermars

Bedrijf: Curo Vastgoed Functie: directeur Adres: Bergweidedijk 10 Postcode: 7418 AA Plaats: Deventer Telefoon: 06 51175552 Email: marthijn@curovastgoed.nl Website: www.curovastgoed.nl

read more

Koen Kraesgenberg

Bedrijf: Dura Vermeer Bouw Hengelo Functie: Junior projectmanager Adres: Bosmaatweg 60 Postcode: 7550 AW Plaats: Hengelo Telefoon: 06 43396813 Email: k.kraesgenberg@duravermeer.nl Website: www.duravermeerbouwhengelo.nl

read more