Linda Hamer

Bedrijf: Hordijk & Hamer Functie: Notaris Adres: M.H. Tromplaan 20 Postcode: 7500 AD Plaats: Enschede Telefoon: 053 – 431 50 31 Fax: 053 – 430 80 57 Email: l.hamer@hordijkhamer.nl Website: www.hordijkhamer.nl

read more

Liesbeth Haverkort

Bedrijf: Infense advocaten Functie: Advocaat aanbestedingsrecht I bouwrecht Adres: Munsterstraat 2c Postcode: 7418 EV Plaats: Deventer Telefoon: 0570 758004 Email: Liesbeth.haverkort@infense.nl Website: www.infense.nl

read more

Kristian Makkinga

Bedrijf: Koopmans projecten B.V. Functie: Ontwikkelingsmanager Adres: Postbus 461 Postcode: 7500 AL Plaats: Enschede Telefoon: 053 460 0600 Email: k.makkinga@koopmans.nl Website: www.koopmans.nl

read more

Chris Elling

Bedrijf: Handelsbanken Functie: Accountmanager Zakelijk Adres: Capitool 41-1 Postcode: 7521 PL Plaats: Enschede Mobiel: 06-18767671 Telefoon: Email: chel05@handelsbanken.nl Website:

read more

Jochem Houwing

Bedrijf: Euverman Temmink & Partners Functie: Adviseur Ruimtelijke Ontwikkeling Adres: Postbus 84 Postcode: 7550 AB Plaats: Hengelo Mobiel: 06 – 27 33 27 85 Telefoon: 074 – 250 32 22 Fax: 074 – 250 11 92 Email: j.houwing@etpmakelaars.nl Website: www.etpmakelaars.nl

read more

Jan Janssen

Bedrijf: Rabobank Enschede-Haaksbergen Functie: Bedrijvenadviseur Adres: Het Eeftink 2 Postcode: 7541 WH Plaats: Enschede Telefoon: 053-488 5858 Email: j.h.j.janssen@eh.rabobank.nl Website: www.rabobank.nl

read more

Dick Nijhuis

Bedrijf: TND Duurzaam B.V. Functie: Directeur Adres:  Eenhuisstraat 13 Postcode:  7665 PZ Plaats:  Albergen Mobiel: Telefoon:  0546-441555 Email: dick@tndduurzaam.nl Website:

read more

Hugo Koopman

Bedrijf: Koopman Vastgoed Functie: Adres: Newtonstraat 19 Postcode: 7561 AP Plaats: Tubbergen Mobiel: 06 – 15 57 15 57 Telefoon: Email: hugo@koopmanvastgoed.nl Website: www.koopmanvastgoed.nl

read more

Han Uitzetter

Bedrijf: Raab Karcher Functie: Vestigingsleider Adres: Evenboersweg 2 Postcode: 7711 GX Plaats: Nieuwleusen Telefoon: 0529-488 100 Email: han.uitzetter@raabkarcher.nl Website: www.raabkarcher.nl

read more

Coen Verver

Bedrijf: Euregio-steen Functie: Managing director Adres: Topaasstraat 35 Postcode: 7554 TJ Plaats: Hengelo Mobiel: 06 – 30 40 46 20 Telefoon: 074 – 242 88 77 Fax: 074 – 242 81 92 Email: CVerver@euregio-steen.nl Website: www.euregio-steen.nl

read more