Ragnar Hoek

Bedrijf:  Bemog Projectontwikkeling B.V. Functie:  Projectontwikkelaar Adres:  Menno van Coehoornsingel 16 Postcode:  8011 XA Plaats:  Zwolle Email:  rehoek@bemog.nl Website:  www.bemog.nl

read more

Peter van der Veen

Bedrijf: VPS Functie: Salesmanager Adres: Zutphenseweg 4A Postcode: 7418 AJ Plaats: Deventer Telefoon: 0657795484 Email:  pvanderveen@vps-nl.com Website:  www.vps-nl.com

read more

Lars Bekhuis

Bedrijf: Voortman Steel Group Functie: Sales Manager Adres: Postbus 83 Postcode: 7460 AB Plaats: Rijssen Telefoon: 0548 – 539016 Email: l.bekhuis@vsc.nl Website: www.voortmansteelgroup.com

read more

Marthijn Weijermars

Bedrijf: Curo Vastgoed Functie: directeur Adres: Bergweidedijk 10 Postcode: 7418 AA Plaats: Deventer Telefoon: 06 51175552 Email: marthijn@curovastgoed.nl Website: www.curovastgoed.nl

read more

Koen Kraesgenberg

Bedrijf: Dura Vermeer Bouw Hengelo Functie: Junior projectmanager Adres: Bosmaatweg 60 Postcode: 7550 AW Plaats: Hengelo Telefoon: 06 43396813 Email: k.kraesgenberg@duravermeer.nl Website: www.duravermeerbouwhengelo.nl

read more

Pieter Jansen

Bedrijf: Bouwsubsidie Functie: Adviseur bouwsubsidies Adres: Steenstraat 49A Postcode: 7571 BJ Plaats: Oldenzaal Telefoon: 0541-700226 Fax: 053 – 430 80 57 Email: p.jansen@bouwsubsidie.nl Website: www.bouwsubsidie.nl

read more

Liesbeth Haverkort

Bedrijf: Infense advocaten Functie: Advocaat aanbestedingsrecht I bouwrecht Adres: Munsterstraat 2c Postcode: 7418 EV Plaats: Deventer Telefoon: 0570 758004 Email: Liesbeth.haverkort@infense.nl Website: www.infense.nl

read more

Kristian Makkinga

Bedrijf: Koopmans projecten B.V. Functie: Ontwikkelingsmanager Adres: Postbus 461 Postcode: 7500 AL Plaats: Enschede Telefoon: 053 460 0600 Email: k.makkinga@koopmans.nl Website: www.koopmans.nl

read more

Chris Elling

Bedrijf: Handelsbanken Functie: Accountmanager Zakelijk Adres: Capitool 41-1 Postcode: 7521 PL Plaats: Enschede Mobiel: 06-18767671 Telefoon: Email: chel05@handelsbanken.nl Website:

read more

Jochem Houwing

Bedrijf: Euverman Temmink & Partners Functie: Adviseur Ruimtelijke Ontwikkeling Adres: Postbus 84 Postcode: 7550 AB Plaats: Hengelo Mobiel: 06 – 27 33 27 85 Telefoon: 074 – 250 32 22 Fax: 074 – 250 11 92 Email: j.houwing@etpmakelaars.nl Website: www.etpmakelaars.nl

read more