Archives

Ralf Weghorst

Bedrijf: Kondor Wessels Projecten Functie: Projectontwikkelaar Adres: Reggesingel 4 Postcode: 7461 BA Plaats: Rijssen Mobiel: 06 – 23846377 Telefoon: 0548 – 540260 Email: rweghorst@kwp.nl Website: www.kwp.nl

Bas Wanders

Bedrijf: BAS Projectmanagement Functie: Projectleider Adres: Antwerpenstraat 2 Postcode: 7559 NH Plaats: Hengelo Mobiel: 06 – 12388733 Telefoon: Email: basprojectmanagement@gmail.com Website:

Bas van Golde

Bedrijf: Ennatuurlijk Functie: Key accountmanager Adres: 8seweg Zuid 153x Postcode: 5651 GW Plaats: Eindhoven Mobiel: 06-54354008 Telefoon: Email: bas.van.golde@ennatuurlijk.nl Website: www.ennatuurlijk.nl

Esther Drenth

Bedrijf: Reggeborgh Functie: Asset Manager Adres: Reggesinkel 2 Postcode:  7461 BA Plaats: Rijssen Mobiel: Telefoon: 0548 226100 Email: edrenth@reggeborgh.nl Website: www.reggeborgh.nl

Frederique Lotgerink

Bedrijf: Subvention Functie: subsidieadviseur Adres: Zuiderval 100 Postcode:  7543 EZ Plaats: Enschede Mobiel: Telefoon: Email: Website: www.subvention.nl

Elles ter Wee

Bedrijf: HOME makelaars Functie: Registermakelaar / -taxateur Adres: Boddenkamplaan 15 Postcode:  7514 JB Plaats: Enschede Mobiel: Telefoon: Email: elles@homemakelaars.nl Website: www.homemakelaars.nl

Marc Wools

  Bedrijf: VDNDP Bouwingenieurs B.V. Functie: Senior projectleider Adres: Lijnbaansgracht 57 Postcode: 1015 GS Plaats: Amsterdam Mobiel: Telefoon: 085 750 0077 Email: mwools@vdndp.nl Website: www.vdndp.nl

Edwin Hollander

  Bedrijf: Klein Poehuis Functie: Vestigingsleider Adres: Postbus 228 Postcode: 7550 AE Plaats: Hengelo Mobiel:  06 21127517 Telefoon: Email: e.hollander@kleinpoelhuis.nl Website: www.kleinpoelhuis.nl

Tom Munter

  Bedrijf: VanWonen Vastgoedontwikkeling Functie: Projectontwikkelaar Adres: Willemsvaart 21 Postcode: 8019 AB Plaats: Zwolle Mobiel:  06-147 890 48 Telefoon: Email: tom@vanwonen.com Website: www.vanwonen.nl

Boy Oude Veldhuis

Bedrijf: Veldboom Vastgoed Functie: Vastgoedbeheerder Adres: Nijverheidstraat 1 Postcode: 7511 JM Plaats: Enschede Telefoon: 06-28495486 Email: boy@veldboomvastgoed.nl Website: www.veldboomvastgoed.nl